Tworzymy autorskie projekty poduch

Piękne wnętrza to nie tylko piękne meble! To także dodające przytulności i indywidualnego charakteru detale, np. kolorowe poduchy, ciekawe obrazy czy inne oryginalne dodatki. Dzięki temu wystrój pomieszczenia odzwierciedla indywidualny charakter jego właściciela.

Dlatego – podobnie, jak w przypadku naszych unikalnych mebli (ßlink do produktu), również przy tworzeniu dodatków stawiamy na oryginalność, niebanalny design oraz wysoką jakość wykonania.

Poduchy Artfurni powstają na podstawie naszych autorskich projektów, które następnie trafiają do wykonania do niewielkich, lokalnych manufaktur, z którymi od lat współpracujemy. Do ich uszycia wybieramy tkaniny sprowadzanych z różnych stron świata – w wielu kolorach, wzorach i fakturach. Dzięki temu mamy pewność, że za każdym razem nasi Klienci otrzymają produkt najwyższej klasy.

 

Nasze poduchy w Twoim wyjątkowym wnętrzu!

Jeśli pragniesz, by Twoje pomieszczenia były przytulne, a zarazem jedyne w swoim rodzaju, koniecznie zajrzyj do naszego sklepu! Wybierz poduchy, które najlepiej pasują do Twojego wyjątkowego wnętrza – salonu, sypialni, ale też restauracji, hotelu czy SPA – i ciesz się jego nowym, unikanym obliczem.

A jeśli szukasz projektu „szytego na miarę”, to koniecznie skontaktuj się z nami! Zaprojektujemy specjalnie dla Ciebie poduchy w wybranym rozmiarze, z tkaniny którą sam dobierzesz – dla Ciebie lub ważnej dla Ciebie osoby. Ponieważ nasze poduszki to także doskonały pomysł na zaskakujący prezent!

Zapraszamy!