O nas

z zamiłowania do pięknych i oryginalnych mebli

O nas

ArtFurni to projekt, który wynika z zamiłowania do pięknych i oryginalnych mebli, szczególnie mebli tapicerowanych: foteli, krzeseł, sof czy szezlongów. Podstawową działalnością ArtFurni jest redesign mebli, czyli odnowienie, zmiana charakteru, szaty i oprawy z zachowaniem duszy mebla. Działalność ArtFurni wynika z pasji i wieloletniego doświadczenia w dziedzinie design mebla.

ArtFurni wyszukuje oryginalne meble reprezentujące rozmaite style, często niedoceniane i zapomniane. Misją ArtFurni jest troska o ocalenie od zniszczenia wartościowych mebli, klasyków wzornictwa, pamiątek rodzinnych. Meble w nowej odsłonie stają się nowoczesne, ekstrawaganckie, otrzymują nowe życie. Jednocześnie ArtFurni projektuje nowe formy i kształty, tworząc niepowtarzalne meble – unikaty, będące z założenia zaprzeczeniem masowej produkcji czyli meble wyjątkowe, eksponujące osobowość ich właściciela.

ArtFurni jest manufakturą mebla, której oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie rzeczy oryginalne, dobrej jakości oraz wysoki standard usług. W ArtFurni możliwy jest zakup mebla wykreowanego przez ArtFurni w ramach redesignu lub mebla autorskiego projektu ArtFurni. Ponadto możliwe jest zamówienie spersonalizowanego mebla, dopasowanego pod indywidualne życzenie klienta.